• Wpisów:476
  • Średnio co: 3 dni
  • Ostatni wpis:62 dni temu
  • Licznik odwiedzin:9 434 / 1674 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
No drogie panie..
  • awatar Tigram Ingrow: No właśnie ja księcia nie szukam, ideału faceta też nie i usłyszałam, że to źle. Ot, zagwozdka.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Jedna z najmądrzejszych książek dla dzieci. Według mnie.
 

 
Aż się zaśmiałam!
 

 
  • awatar Tigram Ingrow: Prawdziwe! Bóg mnie kocha taką porąbaną :D Wszystko jest po coś :)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
To mówi samo za siebie.
 

 
Każdy ma blizny. Moje? Moje są na udach, kilka na brzuchu i niewidoczne na nadgarstkach. Są jeszcze te na sercu i duszy. One bolały najbardziej.
 

 
Ale mi się to spodobało.. Aż muszę to tutaj wstawić!
 

 
Dzisiaj jest piękny dzień. Wyszło słońce. Może i wieje, ale to tak samo jak we mnie. Na zewnątrz oaza spokoju, a w środku istne tornado. Cóż poradzić. Cieszmy się z tego co jest .

 

 
Mało kto zrozumie to, co mu mówisz. Inni w ogóle nie będą tego słuchać i nie będą się z tym kryć. Inni będą udawać, że ich to interesuje, ale na tym się skończy. Inni może wezmą coś z tego dla siebie, ale jednak tylko tyle. Może ktoś weźmie to do serca. Ale ta jedna osoba znaczy więcej niż wszystkie inne razem wzięte.
 

 
Może żyjemy w iluzji czegoś, czego byśmy chcieli? Może to, co nas otacza wcale nie jest prawdziwe? Może zbudowaliśmy sobie coś w rodzaju ochronnego muru? Chcemy żeby nas otaczał, bo w jego murach czujemy się bezpiecznie. Przestańcie toczyć najcięższe wojny. Te z samym sobą. Czasami trzeba się poddać, zaakceptować to jak jest i żyć. Żyć tym co mamy.
 

 
Dopóki nie wybaczysz samemu sobie, nie będzie w stanie nikt CI pomóc. Nieważne co by zrobił, nieważne jak by się starał - nie da rady. Wybacz sobie.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (9) ›
 

 
Nie musisz od razu gór przenosić. Możesz zacząć od ziarnka piasku. Później uporasz się z coraz większymi kamieniami. A zanim się obejrzysz - porwiesz tłumy.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
Hej hej. Obrazek kradziony z demotów mojego ulubionego księdza. Wspaniały człowiek. Dla innych poświęci każdą wolną chwilę i gdyby mógł to by jeszcze dokupił. Uwielbiam go. Jako człowieka.

Nieważne jaka burza by nie była w Twoim życiu. Nieważne jaka ulewa by nie spadła, jaki wielki grad by nie padał, ile dni by lało. Tam, za tymi chmurami jest słońce. Ono na Ciebie czeka. Wyjdzie, zaświeci i będzie. I będzie po prostu dobrze.
 

 
Jak umrzesz to ludzie będą wspominać Twoje dobre strony, czyny, osiągnięcia. O złych stronach będą mówić później. Lub milczeć. Dopiero wtedy jesteśmy dobrzy. Wtedy widzą ile robiliśmy. Zauważają, że nas brakuje. Doceniają nas. Po śmierci.
Albo jak znikniemy z ich życia. Jak przestajemy być dla nich. Coś dla nich robić. Być częścią ich życia.
 

 
Boli mnie głowa. Nie mam na nic ochoty. Muszę iść jeszcze do sklepu. Eh.. Boże, daj mi siłę.
 

 
Czuję się źle. Okropnie. Nie umiem tego nazwać. Nie pamiętam kiedy ostatnio tak płakałam. Ja chyba się nie nadaje do takich rzeczy. Mogę być świetną koleżanką i przyjaciółką, ale związki to nie moja bajka. Mężczyźni nie potrafią czekać. A ja mam zamiar sprawić, żeby już nigdy żaden mnie nie chciał.
 

 
Złudzenia.. Czy jest coś gorszego od złudnego szczęścia?
 

 
Nie potrzebuję od Ciebie dużo. Chcę żebyś po prostu był.
 

 
Dodam to tutaj dla was. Zróbcie z tego użytek.
https://youtu.be/cZ3yNtdv7A8
 

 
Wystarczy jedno głupie zdanie, a my szczerzymy mordy do monitorów i ekranów jak głupi do sera.
 

 
To jest piękne. Tak mi się podoba to zdjęcie.. Mówi samo za siebie.